حرف‌های خودمانی ، وقتی دلگیری و تنها (قسمت سوم)

حرف‌های خودمانی ، وقتی دلگیری و تنها (قسمت سوم)

هر کسی یک قلقی دارد برای خودش. فقط بحث الان نیست، زمان ما هم همینطور بود.

ما می دیدیم که وقتی یک عده جمع می شدند یک جا و برای کنکور درس می خوانند، نسبتا سریع به درس خوانده شده به صورت های مختلف واکنش نشان می دادند. یک عده بودند که خستگی رفته رفته بر روی کیفیت پوشش آنها تاثیر می گذاشت و در پایان یک روز سخت کنکوری در هیئتی کاملا جدید ظاهر می شدند.

برای این گروه رفع کامل خستگی کنکور با پوشیدن زیرشلواری هایی گشاد با حداقل چهار برابر ظرفیت مورد نیاز تعریف می شد. برای یک گروه دیگر هیچ چیز مثل چیز میز خوردن و زدن چای به بدن نشاط آور و آرام کننده نبود. گروه های دیگری هم بودند که دراز می کشیدند، شنا می رفتند، با کسی حرف می زدند و غیره.

اما به هر حال، نکته مهم این است که هر کس به شیوه خودش ریلکس می شود و تجدید قوا می کند. پس اگر کسی به شما می گوید فلان کار بهترین گزینه برای زمان های استراحت بین درس خواندن هایتان است، لزوما برای شما بهترین گزینه نخواهد بود.

اما یک استراحت درست و حسابی و مفید کنکوری، قطعا تماشای کلیپ آخرین شیوه های درست پوست کندن آناناس در تلگرام و سایر مطالب الهام بخش در فضای مجازی نیست.

بعدا در مورد چند ویژگی که باید داشته باشد حرف می زنیم. شما باید قلق های استراحت کردن خودتان را پیدا کنید. به آنها نیاز دارید.

قسمت اول را در اینجا بخوانید …

برای خواندن قسمت دوم کلیک کنید …

قسمت پایانی

این مطلب را نیز بخوانید:  ماجراهای مهتاب

اپلیکیشن کنکور قبولی، بهترین اپلیکیشن کنکور و آزمون آنلاین و برنده جایزه مردمی در جشنواره وب و موبایل در سال 97

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *