ماجراهای مهتاب

ماجراهای مهتاب

به ما گفتند بعد از بابک نوبت مهتاب است. ما تا اسم مهتاب را شنیدیم، خیلی احساس وظیفه کردیم یک قرار کاری بگذاریم و ببینیم با قبولی آشنا هست یا نه. سر همین هم شد که رفتیم ببینیم کجاست که دیدیم اصلا بحث جا نیست، کلا نیست. داشتیم نا امید می شدیم که دیدیم آمد. شما هم هر وقت ناامید شدید صبر کنید تا بیاید. خیلی بی مقدمه سوال کردیم که این نرم افزار قبولی را نصب کردید؟ برگشت پشت سرش را نگاه کرد، دید تا افق کامل پیداست. گفت: با منید؟ گفتیم: بله دیگه با شماییم. تو این سکانس کلا با شماییم.

گفت: هان، نه. ندارمش. یعنی اپ جدید رو که اصلا نیستم. قبلی ها رو هم دی اکتیو کردم. همه رو مخی شدن.

گفتیم: قبولی رو می گیم ها؟ برای کنکور؟

باز برگشت پشت سر را نگاه کرد دید همان منظره قبلی است. گفت: کنکور؟ مطمئنید با منید؟

گفتیم: بله با شماییم، با شما.با خود شما. با شمایی که کنکور داری و حتما خیلی نگرانی و نمی دانی با این همه درس و تست چکار کنی و دنبال یک برنامه ریزی درست می گردی. دیگر نگرانی ها پایان یافته اند، اصلا ما برای همین اینجاییم. پیشنهاد ما به شما…

ما داشتیم خیلی با مهارت حرفمان را می زدیم، مهتاب هم هیچ نظری نمی داد، یعنی پلک هم حتی نمی زد و فقط داشت ما را نگاه می کرد. گفتیم خب پس حسابی رفته در فکر و چه چیز از این بهتر. البته راستش همان موقع هم حس کردیم که در همان حالت یک حرکات منظم ریزی هم دارد انگار، اما جدی نگرفتیم. بعد که حس کردیم کاملا مساله را جا انداخته ایم، با یک نمک خاصی گفتیم پس بزن روی استور (اندروید یا ios) و سرچ کن قبولی.

دیدیم باز دارد نگاهمان می کند. شک کردیم، یک قدم رفتیم کنار، دیدیم دارد همان نقطه ای که ما قبلا بودیم را نگاه می کند. یک کم گذشت، چند پلک پشت هم زد چشمهایش را باز کرد و با تمام وجود گفت: وای عالی بود، عالی!

گفتیم: جدی به همین سرعت قبولی نصب شد و پسندیده هم شد؟

دستش رفت سمت گوش راستش، بعد رفت سمت گوش چپ و یک هدفون کف دستش ظاهر شد و گفت اینا خیلی خوبن! حرف ندارن

پرسیدیم: کیا؟ که بعد صفحه موزیک پلیر را دیدیم و متوجه شدیم کیا.

اشاره کردیم: ولی داشتیم در مورد اهمیت کنکور و نرم افزار قبولی(اندروید یا ios) که خودمان باشیم حرف می زدیم مثلا. شما تا کجای حرف ما را بودی؟

گفت: آره حس کردم “باز” بحث کنکوره. یعنی اولش یه چیزهایی شنیدم. خیلی حرف می زنید! اپ کنکوره دیگه! حالا شاید یک نگاهی انداختم.

همین یک نگاه انداختنه شد که مهتاب هم اضافه شد به ماجرا.

این مطلب را نیز بخوانید:  معرفی رشته مرمت و احیای ابنیه و بافت های تاریخی

اپلیکیشن کنکور قبولی، بهترین اپلیکیشن کنکور و آزمون آنلاین و برنده جایزه مردمی در جشنواره وب و موبایل در سال 97

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *