حضور قبولی در نمایشگاه کار ایران

حضور قبولی در نمایشگاه کار ایران

قبولی در نهمین نمایشگاه کار دانشگاه شریف

نمایشگاه کار، رویدادی است که در آن سازمانها با موقعیتهای شغلی خود حاضر شده و فرصت می یابند تا با تعداد زیادی از کارجویان ملاقات کرده و در یک فضای رقابتی نسبت به جذب نفرات مورد نظر اقدام نمایند. طبیعتا چنین رویدادی می‌تواند بستری مطمئن برای تبادل اطلاعات و توانمندی های کارجویان با کارفرمایان باشد.
انتخاب هوشمندانه بهترین فرصت های شغلی از یک سو و گزینش نیروهای متخصص و با استعداد از سوی دیگر، این رویداد را به تجربه ای منحصر بفرد برای کارجویان و کارفرمایان تبدیل کرده است.

از علاقه‌مندان و کارجویان عزیزی که امکان همکاری با مجموعه قبولی را دارند برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با مراجعه به سایت جاب ویژن  و با مشاهده موقعیت های شغلی موجود در پنل اپلیکیشن قبولی، رزومه‌ای از توانایی های خود از طریق این پنل را ارسال کرده و همچنین از غرفه قبولی در نمایشگاه کار واقع در دانشگاه شریف از تاریخ ۲۲ تا ۲۴ مهرماه بازدید بعمل آورند.

در غرفه قبولی هم می‌توانید به صورت آنلاین روزمه‌های خود را نسبت به موقعیت‌های شغلی مختلف برای ما ارسال کنید و همچنین با شرکت در رقابتی جذاب در غرفه قبولی، شانس خود را برای جایزه پنج میلیون ریالی امتحان کنید.

منتظر حضور شما علاقه مندان و دانشجویان عزیز در غرفه اپلیکیشن قبولی هستیم.

این مطلب را نیز بخوانید:  کمپین عیدانه قبولی

اپلیکیشن کنکور قبولی، بهترین اپلیکیشن کنکور و آزمون آنلاین و برنده جایزه مردمی در جشنواره وب و موبایل در سال 97

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *