قبولی در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

قبولی در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ناشران دیجیتال

سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در ۱۳ اردیبهشت ماه در محل شهر آفتاب در حالی برگزار شد که در آن ناشران عمومی، آموزشی، کودک و دانشگاهی با حضوری گسترده محصولات خود را در معرض نمایش بازدید کنندگان قرار می دادند . در این دوره از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران محلی برای رسانه ها و ناشرین دیجیتال مقرر گردید که شرکت قبولی این فرصت را مغتنم شمرد تا با حضور خود علاقمندان و همراهان استفاده از تکنولوژی روز را با اپلیکیشن قبولی آشنا کند.

در مدت ۱۰ روز برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، غرفه قبولی شاهد بازدید طیف گسترده ایی از مردم شامل والدین محترم، دانش آموزان، دانشجویان، اساتید و معلمان بود که بعد از شنیدن ویژگی ها و مزایای اپلیکیشن قبولی و همچنین امتحان اپلیکیشن اقدام به تهیه قبولی برای خود و یا عزیزانشان کردند .

اپلیکیشن قبولی برای شناخت و گسترش فرهنگ استفاده از ابزار ها و تکنولوژی های نوین، مخصوصا در حوزه آموزش، تمام تلاش و همت خود را بکار می گیرد و در این مسیر با حضور در اغلب نمایشگاه های مرتبط در کل کشور سعی در آشنایی هموطنان عزیز در اقصی نقاط میهن مان با راهکارهای هوشمند و ارزان و کار آمد در حوزه آموزش را داشته باشد .

این مطلب را نیز بخوانید:  توضیح انصاری درباره آزمون استخدامی: به دانشگاه، کاری نداریم

اپلیکیشن کنکور قبولی، بهترین اپلیکیشن کنکور و آزمون آنلاین و برنده جایزه مردمی در جشنواره وب و موبایل در سال 97

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *