خوش آمد به قبولی ها

خوش آمد به قبولی ها

معرفی قبولی

سلام به همه قبولی ها …

خدا را شکر میکنیم که بعد تلاش و همت بیش از ۲ سال از بهترین و مجربترین کارشناسان در حوزه فناوری اطلاعات و آموزش تحصیلی توانستیم این مجموعه عظیم و منحصر بفرد را به تمامی دانش آموزان و دانشجویان ارائه کنیم . ما آمده ایم تا نشان دهیم هوش و ذکات ایرانی توانایی خلق این پروژه های دانش بنیان را داراست ، آمده ایم تا با شما باشیم همراه شما قدم به قدم تا رسیدن به تمام موفقیت های علمی تان ؛

اینک اپلیکیشین قبولی در دسترس همه شما قرار گرفته ، این پروژه که تماما به دست متخصصان ایرانی شکل گرفته شما را در رسیدن به تمامی اهداف تحصیلی تان یاری میرساند . این پروژه با این ابعاد و منابع عظیم در کشور ما ایران عزیز تا کنون در دسترس نبوده و تجربه استفاده از آن در برخی از کشور های اروپایی و همچنین آمریکا بسیار موفق و به صورت گسترده مورد استفاده قرار گرفته است.

یکی از مهمترین عواملی که باعث شد ما به سمت خلق این پروژه برویم این بود که در قرن حاضر تمام رفتارها و عملکرد روزمره ما با تکنولوژی و ابزارهای هوشمند درگیر شده و میتوان گفت در هر موردی که همچنان از روش های سنتی بهره برده متاسفانه آن قسمت دچار اشکالات مختلف و یا عدم بهروری مطلوب در آن مشاهده شده است . یکی از همین موارد در زمینه تحصیل و آموزش است که متاسفانه همچنان از روش های ناکار آمد سنتی و ابزارهای عقب افتاده غیرهوشمند و معمولا گران قیمت می باشد . اگر صرفا در مورد کنکور مواردی را بیان کنیم در می یابیم که طبق آمار در ایران هر فرد کنکوری برای آمادگی خود بیش از یک میلیون و پانصد هزار تومان جهت خرید کتب تست کنکور و شرکت در کنکورهای آزمایشی هزینه میکند که این عمل هزینه های بسیاری در زمان نیز به فرد تحمیل میکند و متاسفانه نتیجه مطلوب نیز به همراه ندارد . البته بحث هزینه یکی از مسایل مهم در امر آموزش بوده و موارد مهمتر و پیچیده تر در این موضوع همچنان قابل بحث است.

معرفی قبولی به صورت ساده :

اپلیکیشین قبولی بهترین و منحصر بفردترین روش در کمک به قبولی در مراحل تحصیلی شما میباشد. معرفی قبولی از این ساده تر و جامع تر؟

چرا قبولی :

برای توضیح اینکه چرا قبولی بهترین است، ما ویژگی های بارز خود را برای شما به اختصار ارایه میکنیم :

از هر مجموعه ایی کامل تر :

بانک تست قبولی از مجموعه تست‌های هر انتشاراتِ موفق کتاب‌های کنکور در بازار بزرگ‌تر و کامل‌تر است. به محض این‌که این اپلیکیشن رو بگیرید به چند ده هزار تست معتبر و ویراسته‌ دسترسی پیدا می‌کنید که معادل بیش از ۴۰ کتاب تست کنکور است و نکته قابل تامل اینکه این بانک تست مدام در حال بزرگ‌‌تر و بروز شدن است.

چیزی به نام لذت درس خواندن :

شاید با شنیدن این مطلب درک درستی از آن نداشتیم  و آن لذت درس خواندن بود !!!

وقتی بروی موبایل و یا تبلت سبک و همراه تان شما تست میزنید وقتی مهم نیست در پارک هستید یا اتوبوس ، در خانه هستید یا مهمانی ، در سفر هستید یا مطب دکتر و شما میتوانید با خیالی راحت تست بزنید ، آموزش ببینید و در همان لحظه عملکرد خود را بسنجید میتوان گفت که شما درک درستی از لذت درس خواندن پیدا کرده اید .

این مطلب را نیز بخوانید:  آزمون‌ آزمایشی و چالش برنامه‌ریزی دانش‌آموزان
صرفه جویی و بهره وری :

یکی از اخلاق های پسندیده  و توصیه شده صرفه جویی است . شما با قبولی میتوانید در زمان و پول خود مدیریتی منطقی داشته باشید و با کمترین هزینه بیشتر بهره وری را داشته باشید . به صورت رایگان میتوانید دانلود کنید و برنامه را بعد از نصب امتحان کنید با پرداخت مبلغی اندک نسبت بانک عظیمی از تست که معادل بیش از ۴۰ کتاب کنکور و همچنین کنکور های آزمایشی همزمان قبولی را تجربه کنید .

سنجش عملکرد :

بعد از زدن هر تست ، بعد از پایان هر آزمون ، بعد از اتمام هر کنکور آزمایشی شما بلافاصله نتیجه عملکرد خود را مبینید این بزرگترین تجربه استفاده از قبولی است . نه تنها عملکرد خود را می سنجید بلکه امکان مقایسه عملکرد و همچنین رتبه ( البته به دلخواه ) خودتان با دیگر کاربران در کل کشور قابل گزارش گیری است .

آموزش  :

شما به دنیای زیبایی پا گذاشته اید و آن فناوری هوشمند است . لذت استفاده از قبولی یعنی برنامه ریزی هوشمند روزانه ، یعنی اعلام هشدار برای رسیدن به آن و مهمتر اینکه دیدن پاسخ تشریحی هر تست …

برای بیان دنیای واقعی قبولی ما به شما پیشنهاد میکنیم برنامه را دانلود کنید و آن را  ببینید زیرا اعتقاد داریم :

شنیدن کی بود مانند دیدن !!

قبولی برای شما دانش آموران و دانشجویان بهترین آرزوها را دارد و امیدوار است که بتواند از سختی ها دوران تحصیل شما بکاهد و شما را در رسیدن به اهداف تحصیلیتان یاری کند. ما در کنار شما هستیم و در این از وب سایت هر چند گاهی کلامی با شما عزیزان داشته باشیم و نظرات شما را دریافت کنیم .

آرزوی ما ارتقای سطح تحصیلی شما و ورود شما به عصر فناوری و اطلاعات در این حوزه است و خوشحال می شویم که مارا در رسیدن به این مهم حمایت و راهنمایی کنید .

و در آخر اینکه ورود شما را به قبولی خوش آمد گفته و با صدای بلند می گوییم قبولی با قبولی …

خلاصه
معرفی قبولی
موضوع
معرفی قبولی
توضیح
معرفی قبولی خدا را شکر میکنیم که بعد تلاش و همت بیش از 2 سال از بهترین و مجربترین کارشناسان در حوزه فناوری اطلاعات و آموزش تحصیلی توانستیم این مجموعه عظیم و منحصر بفرد را به تمامی دانش آموزان و دانشجویان ارائه کنیم . ما آمده ایم تا نشان دهیم هوش و ذکات ایرانی توانایی خلق این پروژه های دانش بنیان را داراست ، آمده ایم تا با شما باشیم همراه شما قدم به قدم تا رسیدن به تمام موفقیت های علمی تان ؛
نویسنده
نام منتشر کننده
قبولی
لوگو منتشر کننده

اپلیکیشن کنکور قبولی، بهترین اپلیکیشن کنکور و آزمون آنلاین و برنده جایزه مردمی در جشنواره وب و موبایل در سال 97

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *